четвер, 31 березня 2016 р.

У Марійки Підгірянки, мов із золота співанки

До 135 – річчя з дня народження Марії Підгірянки в нашій бібліотеці була проведена літературно-поетична гра " У Марійки Підгірянки, мов із золота співанки" з учнями 3 -го класу 52 школи.
Під час заходу діти прослухали розповідь бібліотекаря про життєвий та творчий шлях поетеси, читали вірші, залюбки розгадували загадки, давали відповіді на запитання вікторини.
 Адже, співаночки, загадки, вірші, казки та п'єси поетеси допомагають маленьким школярам пізнавати світ через красу рідного краю.Вірші Марії Підгірянки  вчать дітей думати, цікавитися, бути спостережливими і кмітливими, образно мислити. Читайте - і станете добрішими та  душевно багатшими.

вівторок, 29 березня 2016 р.

Книга гарна чарівниця, відкриває таємниці

Тиждень дитячого читання  в нашій бібліотеці розпочався конкурсно - розважальною програмою "Книга гарна чарівниця, відкриває таємниці" з учнями 2-го класу 54 школи. Дітки приймали участь у літературних іграх, вікторинах,  складали вірш про книги, повторили Правила поводження з книгою. До уваги наших користувачів була представлена цікава книжкова виставка "Най - най ... книга", яка привернула увагу дітей і  вилкликала бажання замислитись, чому ці книги назвали саме так. Найбільш зацікавили дітей - найменша , найбільша, апетитна, сонна, іграшкова,особлива, найсмішніша, найзагадковіша, наймодніша книги.

понеділок, 28 березня 2016 р.

В книжечку на згадку - зробимо закладку

Що особливого, здавалося б, у закладках? Дехто взагалі може обходитися без них. Та все ж іще з дитячих років ми звикли закладати сторінки, аби продовжити читання.То ж закладка - такий самий атрибут читання, як і сама книга. Крім того, закладка допоможе не тільки не забути, на якій сторінці закінчилася захоплива розповідь, але й стане прикрасою улюбленої книги.Зробити закладку можна практично з усього, що є під рукою - кольрового паперу, бісеру, тканини, ниток, висушеного листя.Та найцінніша, найулюбленіша з закладок - виготовлена своїми руками.Закладка, зроблена своїми руками, може стати чудовим подарунком і супутником будь-якого книголюба! З учнями 1- а та 1 -б класів 54 школи ми створювали книжкову закладинку - котика. В результаті  кожен створив оригінальну авторську закладку оздоблену на свій смак.

Недільний обід у Шпиталі

27 лютого в нашій бібліотеці відбулося чергування  блок - посту МИЛОСЕРДЯ № 9.

неділя, 27 березня 2016 р.

Недільний обід у шпиталі

                            Блок-пост МИЛОСЕРДЯ №9 - 27 лютого у нашій бібліотеці.
Меню: гречаники (котлети з гречкою, готуємо вдома) та салат "Дністер", який готуємо в творчій, затишній атмосфері бібліотеки Смайлик «smile»
З собою: обов'язково - бажання допомагати, позитивний настрій
по можливості - яйце відварене, цибуля (можна зелена), капуста білокачанна, ковбаса, майонез
і, як завжди, - цигарки Смайлик «frown» та смаколики .Смайлик «smile»

середа, 23 березня 2016 р.

Райдужна мозаїка


Сьогодні на зміну плетіння прикрас з бісеру прийшло інше модне захоплення - плетіння з яскравих різнокольорових гумок. Райдужні «колоски» різної ширини можна помітити як на руках дітей, так і на зап'ястях дорослих жінок і чоловіків. Захоплення плетінням яскравих браслетів з гумок прийшло з США та Європи. Браслети із гумок придумав інженер компанії Ніссан, імігрант з Малайзії китайського походження Чонг Чун Нг для своїх дітей. Англійською це називається rainbow loom (rainbow – райдуга, loom – станок для плетіння). Створення подібних браслетів вважається розвиваючої грою, яка дозволяє поліпшити моторику і допомогти дитині швидко виконувати однотипні дії. Класичні райдужні браслети із гумок  називають «Rainbow Loom».
 Майстер-клас в бібліотеці був присвячений саме цьому захопленню. Цікаво було  те, що проводила його читачка нашої бібліотеки Юрченко Дарина.У дівчинки багато захоплень,але вона вирішила поділитися досвідом плетіння браслетів та фігурок із гумок  з нашими відвідувачами. Даринка показала найпростіші способи плетіння, а далі діти вчилися плести за допомогою навчальних роликів в мережі Інтернет.