неділя, 16 лютого 2025 р.

«В єднанні – сила України»

      16 лютого – День Єднання – свято, яке нагадує, що наша сила в єдності!Українці – це народ, який не зламати. Ми разом у боротьбі, у спільній мрії про мирне та вільне майбутнє. Кожен із нас – частина великої незламної нації, яка будує своє майбутнє, підтримує одне одного та вірить у перемогу.
      В рамках партнерської співпраці бібліотека для дітей імені Є. Гуцала завітала до початкової школи № 310 «Творчість», де з учнями 3-го класу створили красиві об'ємні листівки - символи єдності, миру та любові до України.
      Майстер-клас «В єднанні – сила України» ще раз довів, що творчість об’єднує, а разом ми можемо творити справжні дива! Дякуємо всім учасникам за активність, творчість та неймовірну атмосферу! Чекаємо на наступні зустрічі!

Немає коментарів:

Дописати коментар